Kalite Standartları

Çıktı al

SeniSeçti’nin 6 İlkesi

Amacın yeni insanlarla tanışmak mı? Ciddi bir ilişki mi arıyorsun? Ruh ikizini mi bulmak istiyorsun? Yoksa sadece arkadaş mı arıyorsun? Hiç farketmez, sen yeter ki ne istediğini bil. İster kadın ister erkek ol, SeniSeçti senin için en doğru adres.

Üstün kalite standartları sağlamak için tam 6 ilkemiz var.

1.   İlke: Kayıt, Kontrol ve Onay

SeniSeçti 18 yaşını doldurmuş kadınlar ve erkekler için 24 saat açık. SeniSeçti’yi neden seçtiğini en iyi sen biliyorsun, biz özelliklerimizi yine de kısaca hatırlatalım. Kalite standartlarımız ve hizmet anlayışımız alışılmışın üstünde. Ekibimiz sitede yazılı ve görsel ne varsa her şeyi göz hapsine alır. Üyenin mesleği ve yaşı doğru mu, içerikler tutarlı mı, fotoğrafları kendisine mi ait, aynı kişinin birden fazla hesabı mı var, hepsini tek tek kontrol eder. İşte tüm bu bilgilerde herhangi bir sahtecilik fark edildiğinde konuyu derinlemesine araştırır ve olumsuz bir durum söz konusu olduğunda olaya müdahale eder. Her şey SeniSeçti üyelerinin kaliteli ve güvenli iletişimi için.

Her türlü şüpheli ve yanlış davranışa derhal müdahale eden ekibimiz senin de bu konudaki katkılarına açık. SeniSeçti’yi birlikte daha kaliteli kılabiliriz. Tespit ettiğin her türlü şüpheli veya uygunsuz davranış sahibini, gerçek olduğuna inanmakta zorluk çektiklerini “Uygunsuz” olarak işaretleyip bize bildirebilirsin. Bir sözün, bir işaretinle ekibimiz derhal harekete geçer ve gerekli tüm adımları atar. Ayrıca bizimle iletişim kurduğunda SeniSeçti ekibi olarak en geç 36 saat içinde cevap vermeyi taahhüt ediyoruz.

2.   İlke: Gizlilik, Güvenlik ve Bilgi Koruma

SeniSeçti’de özel hayat ve kişisel haklarının korunması son derece önemlidir. Bu konuya dair Gizlilik Politikası'na gözatabilirsin. Profilinde yer alan bilgileri ne zaman istersen düzenlemek ve düzeltmek tamamen sana kalmış. Bu hayat senin! Ve burası senin kendin gibi olabileceğin bir yer. Özeline saygılıyız. Emin ol, bizden laf çıkmaz! E-mail adresin, telefon numaran ve kimliğin gizli tutulur ve SeniSeçti tarafından hiçbir şekilde paylaşılmaz. SeniSeçti’nin Kullanım Şartları’nda da bahsettiğimiz gibi, kendine ait herhangi bir bilgiyi diğer SeniSeçti üyeleriyle paylaşma yetkisi sadece sende.

3.   İlke: Hızlı ve kaliteli hizmet sunmak bizden, almak senden

Kaliteli ve müşteri odaklı hizmetimize, e-mail, faks veya posta yoluyla  ulaşabilirsin. İletişim bilgilerimiz ”İletişim” bölümünün altında. En fazla 36 saat içinde geri dönüş yapıyoruz.

4.   İlke: SeniSeçti şeffaf ve güvenilir

SeniSeçti hiçbir şekilde sahte profil oluşturmaz; herhangi bir servis yoluyla iletişim veya mesaj sayısını yükseltmez. Biz o tip sitelerden değiliz ve hiçbir zaman olmayacağız.

5.   İlke: Rahatsız eden kişilere karşı güvenliğin sağlanması

Her yerde olduğu gibi internette de iyi ve kötü var. Bizim için önemli olan SeniSeçti’de geçirdiğin vaktin hiçbir şekilde can sıkıcı olmaması, tam tersine eğlenceli, rahat ve neşeli olması. Bu yüzden SeniSeçti internette karşımıza çıkabilecek hoş olmayan durumlara karşı birçok sağlam önlem alıyor. SeniSeçti ekibi bu tür davranış ve kişileri tespit etmek için gece gündüz iş başında. Sen de bize ihtiyaç duymadan, sana rahatsızlık veren kişileri kara listeye alıp seninle iletişime geçmelerini engelleyebilirsin. SeniSeçti’nin “Engelle” özelliğiyle sana bir daha mesaj göndermeleri imkansız hale gelir. Kim canını sıkıyor? Engelle, kafan rahat olsun!

6.   İlke: Kullanım Şartları açık ve net

Ne demiş yazar? "Vaktim yoktu, uzun yazdım." Karmaşık olmak kolaydır; biz tam tersinin meziyet olduğunu düşünüyoruz. Zor olanı yaptık, dilimizi basitleştirdik. Kullanım Şartları herkes için kolay ulaşılır, anlaşılır ve nettir.

Senisecti

1 dakikada ücretsiz üyelik

Kullanıcı adı sadece harflerden oluşur.
Kullanıcı adın:
Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası'nı okudum ve kabul ediyorum.
SeniSecti.com ürün ve hizmetleri ile ilgili duyuru ve kampanyalardan, e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.

Bir saniye!

Hemen geliyor

Loading...

Yukarı Çık